Calendari de competicions


Temporada 2020-21

Els horaris poden canviar... Anirem informant.

Pimera Fase

Girona Segona Fase

DATA

HORA

DIA

LOCAL

VISITANT

02/12/17

19:15

dissabte

HC RIPOLL

CP CALDES MALAVELLA

13-01-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

G.E. i E.G. B

21-01-18

15:30

diumenge

HOQUEI FIGUERES A

CP CALDES MALAVELLA

04-02-18

18:00

diumenge

HOQUEI BANYOLES D

CP CALDES MALAVELLA

18-02-18

17:00

diumenge

CP CALDES MALAVELLA

GIRONA Citylift CH D

24-02-18

15:30

dissabte

FD CASSANENC

CP CALDES MALAVELLA

03-03-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

CP BLANES ATLÈTIC

10-03-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC RIPOLL

24-03-18

12:15

dissabte

G.E. i E.G. B

CP CALDES MALAVELLA

07-04-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI FIGUERES A

21-04-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI BANYOLES D

05-05-18

19:30

dissabte

GIRONA Citylift CH D

CP CALDES MALAVELLA

03-05-18

18:45

dijous

CP CALDES MALAVELLA

FD CASSANENC

12-05-18

14:00

dissabte

CP BLANES ATLÈTIC

CP CALDES MALAVELLA

 

Copa Federació. Segona fase

DATA

HORA

DIA

LOCAL

VISITANT

13-01-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

SHUM Frit Ravich A

27-01-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI BANYOLES

02-02-18

20:30

divendres

HC SALT

CP CALDES MALAVELLA

18-02-18

18:00

diumenge

CP CALDES MALAVELLA

CPH OLOT B

25-02-18

11:00

diumenge

HC RIPOLL B

CP CALDES MALAVELLA

03-03-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI FIGUERES B

10-03-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

GIRONA Citylift CH A

17-03-18

17:00

dissabte

SHUM Frit Ravich A

CP CALDES MALAVELLA

08-04-18

18:30

diumenge

HOQUEI BANYOLES

CP CALDES MALAVELLA

14-04-18

18:30

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC SALT

28-04-18

16:30

dissabte

CPH OLOT B

CP CALDES MALAVELLA

05-05-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC RIPOLL B

13-05-18

12:15

diumenge

HOQUEI FIGUERES B

CP CALDES MALAVELLA

20-05-18

16:45

diumenge

GIRONA Citylift CH A

CP CALDES MALAVELLA

 

Segona Fase

 

13-01-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA HC PIERA B
20-01-2018 15:00 dissabte   CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A CP CALDES MALAVELLA
27-01-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP RIUDOMS Costa
04-02-2018 17:00 diumenge   CP CUBELLES CP CALDES MALAVELLA
10-02-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA UE HORTA A
18-02-2018 09:00 diumenge   FC MARTINENC A CP CALDES MALAVELLA
24-02-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA SH CASAL L`ESPLUGA
04-03-2018 22:00 diumenge   CE NOIA Freixenet B CP CALDES MALAVELLA
10-03-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP VILANOVA
18-03-2018 22:00 diumenge   HC PIERA B CP CALDES MALAVELLA
24-03-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
07-04-2018 16:30 dissabte   CP RIUDOMS Costa CP CALDES MALAVELLA
14-04-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP CUBELLES
22-04-2018 22:30 diumenge   UE HORTA A CP CALDES MALAVELLA
28-04-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA FC MARTINENC A
05-05-2018 16:45 dissabte   SH CASAL L`ESPLUGA CP CALDES MALAVELLA
12-05-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CE NOIA Freixenet B
20-05-2018 11:00 diumenge   CP VILANOVA CP CALDES MALAVELLA

 

Calendari de la Competició
 
Jr D.Joc Hora Dia Local Visitant
1 17-09-17 12:30 diumenge CP BLANES ATLÈTIC CP CALDES MALAVELLA
2 23-09-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich A
3 29-09-17 22:00 divendres SHUM Frit Ravich B CP CALDES MALAVELLA
5 14-10-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT B
6 22-10-17 13:00 diumenge FD CASSANENC B CP CALDES MALAVELLA
7 28-10-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS
8 05-11-17 18:30 diumenge CP BREDA CP CALDES MALAVELLA
10 19-11-17 16:00 diumenge CH LLORET CP CALDES MALAVELLA
11 25-11-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA GIRONA Citylift CH
12 02-12-17 18:15 dissabte VILASSAR HC CP CALDES MALAVELLA
13 09-12-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH ARENYS DE MAR Vials...
14 17-12-17 12:00 diumenge FD CASSANENC A CP CALDES MALAVELLA
15 13-01-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT A
16 20-01-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BLANES ATLÈTIC
17 28-01-18 20:30 diumenge SHUM Frit Ravich A CP CALDES MALAVELLA
18 03-02-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich B

Actualitzat:

Escola · Pre-Benjamí A · Pre-Benjamí B · Pre-Benjamí C · Benjamí · Aleví · Infantil · Juvenil

TROBADES D'ESCOLES. GIRONA

PRE-BENJAMÍ C

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
1 17-18/10/20 CP CALDES DESCANS
2 24-25/10/20 CP CALDES DESCANS
3 07-08/11/20 ? ? CP CALDES CH FARNERS B Caldes
4 14-15/11/20 ? ? CH FARNERS B CP CALDES Sta. Coloma
5 28-29/11/20 ? ? CH FIGUERES CP CALDES Figueres
6 12-13/12/20 ? ? CP CALDES CH FIGUERES Caldes
7 09-10/01/21 ? ? CP CALDES CP BREDA Caldes
8 16-17/01/21 ? ? CP BREDA CP CALDES Breda
9 30-31/01/21 ? ? CP CALDES H BANYOLES Caldes
10 06-07/01/21 ? ? H BANYOLES CP CALDES Banyoles
11 20-21/02/21 ? ? CH FARNERS A A CP CALDES Sta. Coloma
12 27-28/02/21 ? ? CP CALDES CH FARNERS A Caldes
13 13-14/03/21 ? ? CP CALDES CH PALAFRUGELL Caldes
14 20-21/03/21 ? ? CH PALAFRUGELL CP CALDES Palafrugell

PRE-BENJAMÍ B

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
1 26/09/20 15:30 dissabte CP CALDES A CP CALDES B Caldes
2 10/10/20 16:00 dissabte CP CALDES B CP BREDA B Caldes
3 25/10/20 12:00 diumenge CH LLORET B CP CALDES B Lloret
4 07/11/20 14:45 dissabte CP CALDES B CP CALDES A Caldes
5 21/11/20 10:45 dissabte CP BREDA B CP CALDES B Breda
6 12/12/20 14:45 dissabte CP CALDES B CH LLORET B Caldes

PRE-BENJAMÍ A

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
1 26/09/20 15:30 dissabte CP CALDES A CP CALDES B Caldes
2 10/10/20 17:15 dissabte CP CALDES A CH LLORET B Caldes
3 24/10/20 10:45 dissabte CP BREDA B CP CALDES A Breda
4 07/11/20 14:45 dissabte CP CALDES B CP CALDES A Caldes
5 21/11/20 09:00 dissabte CH LLORET B CP CALDES A Lloret
6 12/12/20 15:30 dissabte CP CALDES A CP BREDA B Caldes

BENJAMÍ

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
2 10/10/20 18:30 dissabte CP CALDES FD CASSANENC Caldes
3 24/10/20 15:00 dissabte G.E. i E.G. B CP CALDES Girona
5 22/11/20 11:15 diumenge FD CASSANENC CP CALDES Cassà
6 12/12/20 16:30 dissabte CP CALDES G.E. i E.G. B Caldes

ALEVÍ

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
1 27/09/20 12:00 AJORNAT HC SALT B CP CALDES Salt
2 10/10/20 19:45 dissabte CP CALDES HC SALT B Caldes
3 17/10/20 17:30 dissabte CP CALDES H. FIGUERES A Caldes
4 25/10/20 16:00 diumenge H. FIGUERES A CP CALDES Figueres
5 07/11/20 10:00 dissabte CP BLANES AT C CP CALDES Blanes
6 14/11/20 17:30 dissabte CP CALDES CP BLANES AT C Caldes
7 21/11/20 17:30 dissabte CP CALDES CP RODA Caldes
8 28/11/20 16:30 dissabte CP RODA CP CALDES Roda Ter
9 12/12/20 15:00 dissabte SHUM B CP CALDES Maçanet
10 19/12/20 17:30 dissabte CP CALDES SHUM B Caldes
13 30/01/21 17:30 dissabte CP CALDES CP MANLLEU D Caldes
14 06/02/21 13:00 dissabte CP MANLLEU D CP CALDES Manlleu

INFANTIL

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
1 11/10/20 11:15 diumenge CP MANLLEU B CP CALDES Manlleu
2 03/10/20 18:15 dissabte CP CALDES CP MANLLEU B Caldes
3 18/10/20 12:00 diumenge CP CALDES CP JONQUERENC Caldes
4 24/10/20 15:30 dissabte CP JONQUERENC CP CALDES La Jonquera
5 08/11/20 15:45 diumenge H. FIGUERES B CP CALDES Figueres
6 14/11/20 18:30 dissabte CP CALDES H. FIGUERES B Caldes
9 12/12/20 18:30 dissabte CP CALDES CH LLORET A Caldes
10 19/12/20 12:00 dissabte CH LLORET A CP CALDES Lloret
11 09/01/21 19:00 dissabte HC SALT A CP CALDES SALT
12 16/01/21 18:30 dissabte CP CALDES HC SALT A Caldes
13 30/01/21 18:30 dissabte CP CALDES GIRONA CH D Caldes
14 06/02/21 16:00 dissabte GIRONA CH D CP CALDES Girona

JUVENIL

Jr D.Joc Hora Dia Local Cl Visitant Cl Poblac.
1 27/09/20 17:00 diumenge FD CASSANENC CP CALDES Cassà
2 03/10/20 19:30 dissabte CP CALDES FD CASSANENC Caldes
3 17/10/20 19:45 dissabte CP CALDES CP BLANES AT B Caldes
4 25/10/20 10:00 diumenge CP BLANES AT B CP CALDES Blanes
5 07/11/20 16:00 dissabte CP BREDA CP CALDES Breda
6 14/11/20 19:00 dissabte CP CALDES CP BREDA Caldes
7 21/11/20 19:00 dissabte CP CALDES H. FIGUERES B Caldes
8 29/11/20 18:15 diumenge H. FIGUERES B CP CALDES Figueres
9 12/12/20 19:00 dissabte CP CALDES SHUM B Caldes
10 19/12/20 15:30 dissabte SHUM B CP CALDES Maçanet
11 10/01/21 11:00 diumenge CH LLORET CP CALDES Lloret
12 16/01/21 19:00 dissabte CP CALDES CH LLORET Caldes
13 30/01/21 19:00 dissabte CP CALDES CH OLOT C Caldes
14 06/02/21 12:45:00 dissabte CH OLOT C CP CALDES Olot

ALTRES