Calendari de competicions


Temporada 2019-20

Pimera Fase

Girona Segona Fase

DATA

HORA

DIA

LOCAL

VISITANT

02/12/17

19:15

dissabte

HC RIPOLL

CP CALDES MALAVELLA

13-01-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

G.E. i E.G. B

21-01-18

15:30

diumenge

HOQUEI FIGUERES A

CP CALDES MALAVELLA

04-02-18

18:00

diumenge

HOQUEI BANYOLES D

CP CALDES MALAVELLA

18-02-18

17:00

diumenge

CP CALDES MALAVELLA

GIRONA Citylift CH D

24-02-18

15:30

dissabte

FD CASSANENC

CP CALDES MALAVELLA

03-03-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

CP BLANES ATLÈTIC

10-03-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC RIPOLL

24-03-18

12:15

dissabte

G.E. i E.G. B

CP CALDES MALAVELLA

07-04-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI FIGUERES A

21-04-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI BANYOLES D

05-05-18

19:30

dissabte

GIRONA Citylift CH D

CP CALDES MALAVELLA

03-05-18

18:45

dijous

CP CALDES MALAVELLA

FD CASSANENC

12-05-18

14:00

dissabte

CP BLANES ATLÈTIC

CP CALDES MALAVELLA

 

Copa Federació. Segona fase

DATA

HORA

DIA

LOCAL

VISITANT

13-01-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

SHUM Frit Ravich A

27-01-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI BANYOLES

02-02-18

20:30

divendres

HC SALT

CP CALDES MALAVELLA

18-02-18

18:00

diumenge

CP CALDES MALAVELLA

CPH OLOT B

25-02-18

11:00

diumenge

HC RIPOLL B

CP CALDES MALAVELLA

03-03-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI FIGUERES B

10-03-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

GIRONA Citylift CH A

17-03-18

17:00

dissabte

SHUM Frit Ravich A

CP CALDES MALAVELLA

08-04-18

18:30

diumenge

HOQUEI BANYOLES

CP CALDES MALAVELLA

14-04-18

18:30

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC SALT

28-04-18

16:30

dissabte

CPH OLOT B

CP CALDES MALAVELLA

05-05-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC RIPOLL B

13-05-18

12:15

diumenge

HOQUEI FIGUERES B

CP CALDES MALAVELLA

20-05-18

16:45

diumenge

GIRONA Citylift CH A

CP CALDES MALAVELLA

 

Segona Fase

 

13-01-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA HC PIERA B
20-01-2018 15:00 dissabte   CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A CP CALDES MALAVELLA
27-01-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP RIUDOMS Costa
04-02-2018 17:00 diumenge   CP CUBELLES CP CALDES MALAVELLA
10-02-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA UE HORTA A
18-02-2018 09:00 diumenge   FC MARTINENC A CP CALDES MALAVELLA
24-02-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA SH CASAL L`ESPLUGA
04-03-2018 22:00 diumenge   CE NOIA Freixenet B CP CALDES MALAVELLA
10-03-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP VILANOVA
18-03-2018 22:00 diumenge   HC PIERA B CP CALDES MALAVELLA
24-03-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
07-04-2018 16:30 dissabte   CP RIUDOMS Costa CP CALDES MALAVELLA
14-04-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP CUBELLES
22-04-2018 22:30 diumenge   UE HORTA A CP CALDES MALAVELLA
28-04-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA FC MARTINENC A
05-05-2018 16:45 dissabte   SH CASAL L`ESPLUGA CP CALDES MALAVELLA
12-05-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CE NOIA Freixenet B
20-05-2018 11:00 diumenge   CP VILANOVA CP CALDES MALAVELLA

 

Calendari de la Competició
 
Jr D.Joc Hora Dia Local Visitant
1 17-09-17 12:30 diumenge CP BLANES ATLÈTIC CP CALDES MALAVELLA
2 23-09-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich A
3 29-09-17 22:00 divendres SHUM Frit Ravich B CP CALDES MALAVELLA
5 14-10-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT B
6 22-10-17 13:00 diumenge FD CASSANENC B CP CALDES MALAVELLA
7 28-10-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS
8 05-11-17 18:30 diumenge CP BREDA CP CALDES MALAVELLA
10 19-11-17 16:00 diumenge CH LLORET CP CALDES MALAVELLA
11 25-11-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA GIRONA Citylift CH
12 02-12-17 18:15 dissabte VILASSAR HC CP CALDES MALAVELLA
13 09-12-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH ARENYS DE MAR Vials...
14 17-12-17 12:00 diumenge FD CASSANENC A CP CALDES MALAVELLA
15 13-01-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT A
16 20-01-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BLANES ATLÈTIC
17 28-01-18 20:30 diumenge SHUM Frit Ravich A CP CALDES MALAVELLA
18 03-02-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich B

Actualitzat:

Escola · Pre-Benjamí A · Pre-Benjamí B · Pre-Benjamí C · Benjamí · Infantil

TROBADES D'ESCOLES. GIRONA

· 22 de març de 2020: SHUM MAÇANET (Matí)
· 17 de maig de 2020: CALDES DE MALAVELLA (Matí)
· 14 de juny de 2020: BREDA (Matí)

PRE-BENJAMÍ C

D.Joc Hora Dia Local Visitant Poblac.
01-02-20 17:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA C CH FARNERS D Caldes de Malavella
09-02-20 DESCANSA
15-02-20 17:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA C CH FIGUERES B Caldes de Malavella
29-02-20 15:00 Dissabte CH PALAFRUGELL C CP CALDES MALAVELLA C Palafrugell
07-03-20 20:00 Dissabte Partit al Palau Blaugrana A mitja part del Barça - CP Vic
08-03-20 10:30 Diumenge CP CALDES MALAVELLA C SHUM FRIT RAVICH C
22-03-20 09:00 Diumenge CH FARNERS C CP CALDES MALAVELLA C Santa Coloma Farners
28/29-03-20 DESCANSA
18/19-04-20 CH FIGUERES B CP CALDES MALAVELLA C Figueres
25/26-04-20 CP CALDES MALAVELLA C CH PALAFRUGELL C Caldes de Malavella
09/10-05-20 SHUM FRIT RAVICH C CP CALDES MALAVELLA C Maçanet de la Selva

PRE-BENJAMÍ B

D.Joc Hora Dia Local Visitant Poblac.
14-12-19 Aplaçat GIRONA CH B CP CALDES MALAVELLA B Girona
01-02-20 18:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA B GIRONA CH B Caldes de Malavella
09-02-20 DESCANSA
15-02-20 18:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA B CH FIGUERES C Caldes de Malavella
29-03-20 16:00 Dissabte CH PALAFRUGELL B CP CALDES MALAVELLA B Palafrugell
07-03-20 20:00 Dissabte Partit al Palau Blaugrana A mitja part del Barça - CP Vic
08-03-20 11:30 Diumenge CP CALDES MALAVELLA B H BANYOLES B Caldes de Malavella
22-03-20 09:30 Diumenge GIRONA CH B CP CALDES MALAVELLA B
28/29-03-20 DESCANSA
18/19-04-20 CH FIGUERES C CP CALDES MALAVELLA B Figueres
25/26-04-20 CP CALDES MALAVELLA B CH PALAFRUGELL B Caldes de Malavella
04/05-05-20 H BANYOLES B CP CALDES MALAVELLA B Banyoles

PRE-BENJAMÍ A

D.Joc Hora Dia Local Visitant Poblac.
06-10-2019 12:15 diumenge CP CALDES MALAVELLA CP BLANES ATLÈTIC B Caldes de Malavella
13-10-2019 12:00 diumenge CP CALDES MALAVELLA HC SALT B Caldes de Malavella
20-10-2019 12:00 diumenge CP CALDES MALAVELLA FD CASSANENC B Caldes de Malavella
26-10-2019 16:30 dissabte CP BREDA A CP CALDES MALAVELLA Breda
02-11-2019 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS B Caldes de Malavella
10-11-2019 11:00 diumenge CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS C Caldes de Malavella
16-11-2019 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BREDA B Caldes de Malavella
24-11-2019 10:30 diumenge FD CASSANENC C CP CALDES MALAVELLA Cassà de la Selva
14-12-2019 RETIRAT HOQUEI BANYOLES B CP CALDES MALAVELLA Banyoles
18-01-2020 13:00 dissabte CP BLANES ATLÈTIC B CP CALDES MALAVELLA Blanes
25-01-2020 17:00 dissabte HC SALT B CP CALDES MALAVELLA Salt
02-02-2020 10:30 diumenge FD CASSANENC B CP CALDES MALAVELLA Cassà de la Selva
08-02-2020 19:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BREDA A Caldes de Malavella
16-02-2020 14:30 diumenge CH FARNERS B CP CALDES MALAVELLA Sta.Coloma de Farners
01-03-2020 10:00 diumenge CH FARNERS C CP CALDES MALAVELLA Sta.Coloma de Farners
07-03-2020 20:00 dissabte Partit al Palau Blaugrana A mitja part del Barça - CP Vic
07-03-2020 14:00 dissabte CP BREDA B CP CALDES MALAVELLA Breda
14-03-2020 16:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA FD CASSANENC C Caldes de Malavella
21-03-2020 RETIRAT HC SALT C CP CALDES MALAVELLA Salt
28-03-2020 RETIRAT CP CALDES MALAVELLA HOQUEI BANYOLES B Caldes de Malavella

 

BENJAMÍ

D.Joc Hora Dia Local Visitant Poblac.
29-09-2019 11:00 diumenge SHUM Frit Ravich B CP CALDES MALAVELLA Maçanet de la Selva
06-10-2019 13:00 diumenge CP CALDES MALAVELLA HOQUEI BANYOLES B Caldes de Malavella
12-10-2019 16:30 dissabte CH PALAFRUGELL B CP CALDES MALAVELLA Palafrugell
20-10-2019 16:00 diumenge CP CALDES MALAVELLA G.E. i E.G. B Caldes de Malavella
27-10-2019 11:00 diumenge CH LLORET B CP CALDES MALAVELLA Lloret de Mar
02-11-2019 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS A Caldes de Malavella
10-11-2019 12:00 diumenge CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS B Caldes de Malavella
16-11-2019 19:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BREDA Caldes de Malavella
24-11-2019 11:30 diumenge CH ST JORDI DESVALLS CP CALDES MALAVELLA Sant Jordi Desvalls
30-11-2019 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BLANES ATLÈTIC C Caldes de Malavella
14-12-2019 18:00 dissabte HC SALT B CP CALDES MALAVELLA Salt
11-01-2020 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich B Caldes de Malavella
19-01-2020 11:30 diumenge HOQUEI BANYOLES B CP CALDES MALAVELLA Banyoles
25-01-2020 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH PALAFRUGELL B Caldes de Malavella
02-02-2020 10:30 diumenge G.E. i E.G. B CP CALDES MALAVELLA Girona
08-02-2020 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH LLORET B Caldes de Malavella
16-02-2020 17:30 diumenge CH FARNERS A CP CALDES MALAVELLA Sta.Coloma de Farners
01-03-2020 16:30 diumenge CH FARNERS B CP CALDES MALAVELLA Sta.Coloma de Farners
07-03-2020 15:00 disssabte CP BREDA CP CALDES MALAVELLA Breda
14-03-2020 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH ST JORDI DESVALLS Caldes de Malavella
22-03-2020 13:00 diumenge CP BLANES ATLÈTIC C CP CALDES MALAVELLA Blanes
28-03-2020 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT B Caldes de Malavella

 

INFANTIL

Copa Catalana Grup C4

D.Joc Hora Dia Local Visitant Poblac.
11-01-2020 19:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA CH LLORET Caldes de Malavella
19-01-2020 12:00 Diumenge CP VILAFRANCA B CP CALDES MALAVELLA Vilafranca Penedés
01-02-2020 19:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA JESUÏTES SARRIÀ Caldes de Malavella
09-02-2020 10:30 Diumenge HC SENTMENAT A CP CALDES MALAVELLA Sentmenat
15-02-2020 19:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA CT BARCINO A Caldes de Malavella
22-02-2020 15:30 Dissabte VILASSAR HC A CP CALDES MALAVELLA Vilassar
29-02-2020 15:00 Dissabte CH LLORET CP CALDES MALAVELLA Lloret
08-03-2020 12:30 Diumenge CP CALDES MALAVELLA CP VILAFRANCA B Caldes de Malavella
21-03-2020 12:30 Dissabte JESUÏTES SARRIÀ CP CALDES MALAVELLA Barcelona
28-03-2020 19:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SENTMENAT A Caldes de Malavella
04-04-2020 13:20 Dissabte CT BARCINO A CP CALDES MALAVELLA Barcelona
18-04-2020 19:00 Dissabte CP CALDES MALAVELLA VILASSAR HC A Caldes de Malavella

ALTRES

20/10/19: Celebració dels 15 anys
30/11/19: Marató TV3
17/05/20: Trobada Escoletes a Caldes de Malavella
13/06/20: Torneig David Cañón