Diumenge 19 de setembre de 2021: Torneig David Cañón 2021


Pre-Benjamí C

A casa
Caldes de Malavella

CP Caldes

Diumenge
19/09/2021
12:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 11:15

Delegat/da:
Tècnic: Jofre N.

Jugadors/es:

Jordina B.
Pol V.
Marcel P.
Marc LL.

Escoleta:

Narcís M.
Marc S.
Kiril B.
Roc D.
Magí V.
Aniol V.
Nil F.
Aran A.
Lleó A.
Jana R.
Bernat R.
Dorian N.
Guillem P.
Quim B.
Nil C.
Biel S.



Pre-Benjamí B

A casa
Caldes de Malavella

CP BREDA B

Diumenge
19/09/2021
11:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 10:15h

Delegat/da:
Tècnic: Jordi R.

Jugadors/es:

Martí O.
Isaac A.
Lluc N.
Emma L.
Juan J.
Marc F.
Marc LL



Pre-Benjamí A

A casa
Caldes de Malavella

CP BREDA A

Diumenge
19/09/2021
10:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 09:15h

Delegat/da: David P.
Tècnic: Joan N.

Jugadors/es:

🥅 Alessio P.
🏑 Martí U.
🏑 Martina P.
🏑 Iago R.
🏑 Gabriel C.
🏑 Adrià V.
🏑 Abraham X.
🏑 Lis C.
🏑 Biel G.



Benjamí B

A casa
Caldes de Malavella

CH Palafrugell

Diumenge
19/09/2021
16:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 15:15h

Delegat/da: Zubi
Tècnic: Joan N.

Jugadors/es:

🥅 Marc M.
🏑 Laura M.
🏑 Eric Z.
🏑 Biel C.
🏑 Arnau R.
🏑 Carla R.
🏑 Eloi M.
🏑 Vera M.



Benjamí A

A casa
Caldes de Malavella

CP BLANES AT.

Diumenge
19/09/2021
17:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 16:15

Delegat/da:
Tècnic: Judith N.

Jugadors/es:

🏑 Pol S.
🏑 Biel R.
🏑 Adrià P.
🥅 Èric X.
🏑 Biel G.
🏑 Iago R.



Aleví

A casa
Caldes de Malavella

CP BLANES AT.

Diumenge
19/09/2021
18:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 17:15h

Delegat/da:
Tècnic: Carles C.

Jugadors/es:

🥅 Izan M.
🏑 Andreu R.
🏑 Kalyan R.
🏑 Estel M.
🏑 Grau P.
🏑 Andreu M.
🏑 Arnau N.
🏑 Jordi P.

🏑 Mar N.
🏑 Àlex Z.



Juvenil

A casa
Caldes de Malavella

H.C. Salt

Diumenge
19/09/2021
19:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 18:00h

Delegat/da:
Tècnic: Carles C.

Jugadors/es:

🏑 Ivan F.
🏑 Albert A.
🏑 Narayan R.
🏑 Roger A.
🥅 Arnau M.
🏑 Jofre N.
🏑 Marc T.
🏑 Jordi R.
🏑 Marta B.
🏑 Anna M.
🏑 Júlia A.
🏑 Izan B.



3a CAT

A casa
Caldes de Malavella

H.C. Salt

Diumenge
19/09/2021
20:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 18:00h

Delegat/da:
Tècnic: Carles C.

Jugadors:

🏑 Joan N.
🏑 Isaac N.
🏑 Jordi B.
🏑 Miguel G.
🏑 Ivan F.
🏑 Albert A.
🏑 Narayan R.
🏑 Roger A.
🥅 Arnau M.
🏑 Jofre N.
🏑 Marc T.
🏑 Jordi R.


ESCOLETA
12:00h Pre-Benjamí C + Escoleta
Convocatòria:
A les 11:15 al Polivalent

CONVOCATÒRIA