Cap de setmana del 16 i 17 d'octubre de 2021

Pre-Benjamí C

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Pre-Benjamí B

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Pre-Benjamí A

A fora
Girona

GIRONA CH

Diumenge
17/10/2021
11:30h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Pavelló del Girona a les 10:45h

Delegat/da: David P.
Tècnic: Joan N.

Jugadors/es:

Alessio P.
Martí U.
Martina P.
Iago R.
Gabriel C.
Adrià V.
Abraham X.
Biel G.
Izan



Benjamí B

A fora
Girona

GEIEG B

Dissabte
16/10/2021
11:15h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Pavellío del GEiEG a les 10:30h

Delegat/da: Zubi
Tècnic: Joan N.

Jugadors/es:

Marc M
Laura
Carla
Vera
Arnau
Eric
Biel



Benjamí A

A casa
Caldes de Malavella

HC SALT B

Dissabte
16/10/2021
16:45h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Polivalent a les 16:00h

Delegat/da: Laura
Tècnic: Judith N.

Jugadors/es:

Èric X.
Pol S.
Biel R.
Adrià P.
Biel G.
Iago R.



Aleví

A fora
Palafrugell

CH PALAFRUGELL B

Diumenge
17/10/2021
10:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Pavelló de Palafrugell a les 09:15h

Delegat/da: Dani N.
Tècnic: Carles C.

Jugadors/es:

🥅 Izan M.
🏑 Andreu R.
🏑 Kalyan R.
🏑 Estel M.
🏑 Grau P.
🏑 Andreu M.
🏑 Arnau N.
🏑 Jordi P.



Juvenil

A fora
St. Coloma F

CH FARNERS

Dissabte
16/10/2021
17:00h


Lloc i Hora de convocatòria:
Al Pavelló de Sta. Coloma de F. a les 16:15h

Delegat/da: Joan M.
Tècnic: Carles C.

Jugadors/es:

🥅 Arnau M.
🏑 Ivan F.
🏑 Albert A.
🏑 Roger A.
🏑 Jofre N.
🏑 Marc T.
🏑 Jordi R.
🏑 Anna M.
🏑 Júlia A.



3a CAT

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors:



Cap de setmana del 23 i 24 d'octubre de 2021

Pre-Benjamí C

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Pre-Benjamí B

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Pre-Benjamí A

A fora
Banyoles

H BANYOLES A

Diumenge
24/10/2021
18:30h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Benjamí B

A casa
Caldes de Malavella

CP BREDA B

Dissabte
23/10/2021
17:45h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Benjamí A

A casa
Caldes de Malavella

HC RIPOLL B

Dissabte
23/10/2021
16:45h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Aleví

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

Juvenil

Descansa




h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors/es:

3a CAT

A fora
Taradell

CP TARADELL

Diumenge
24/10/2021
12:00h


Lloc i Hora de convocatòria:


Delegat/da:
Tècnic:

Jugadors: