Calendari de competicions


Temporada 2018-19

Pimera Fase

Girona Segona Fase

DATA

HORA

DIA

LOCAL

VISITANT

02/12/17

19:15

dissabte

HC RIPOLL

CP CALDES MALAVELLA

13-01-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

G.E. i E.G. B

21-01-18

15:30

diumenge

HOQUEI FIGUERES A

CP CALDES MALAVELLA

04-02-18

18:00

diumenge

HOQUEI BANYOLES D

CP CALDES MALAVELLA

18-02-18

17:00

diumenge

CP CALDES MALAVELLA

GIRONA Citylift CH D

24-02-18

15:30

dissabte

FD CASSANENC

CP CALDES MALAVELLA

03-03-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

CP BLANES ATLÈTIC

10-03-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC RIPOLL

24-03-18

12:15

dissabte

G.E. i E.G. B

CP CALDES MALAVELLA

07-04-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI FIGUERES A

21-04-18

17:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI BANYOLES D

05-05-18

19:30

dissabte

GIRONA Citylift CH D

CP CALDES MALAVELLA

03-05-18

18:45

dijous

CP CALDES MALAVELLA

FD CASSANENC

12-05-18

14:00

dissabte

CP BLANES ATLÈTIC

CP CALDES MALAVELLA

 

Copa Federació. Segona fase

DATA

HORA

DIA

LOCAL

VISITANT

13-01-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

SHUM Frit Ravich A

27-01-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI BANYOLES

02-02-18

20:30

divendres

HC SALT

CP CALDES MALAVELLA

18-02-18

18:00

diumenge

CP CALDES MALAVELLA

CPH OLOT B

25-02-18

11:00

diumenge

HC RIPOLL B

CP CALDES MALAVELLA

03-03-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HOQUEI FIGUERES B

10-03-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

GIRONA Citylift CH A

17-03-18

17:00

dissabte

SHUM Frit Ravich A

CP CALDES MALAVELLA

08-04-18

18:30

diumenge

HOQUEI BANYOLES

CP CALDES MALAVELLA

14-04-18

18:30

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC SALT

28-04-18

16:30

dissabte

CPH OLOT B

CP CALDES MALAVELLA

05-05-18

18:00

dissabte

CP CALDES MALAVELLA

HC RIPOLL B

13-05-18

12:15

diumenge

HOQUEI FIGUERES B

CP CALDES MALAVELLA

20-05-18

16:45

diumenge

GIRONA Citylift CH A

CP CALDES MALAVELLA

 

Segona Fase

 

13-01-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA HC PIERA B
20-01-2018 15:00 dissabte   CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A CP CALDES MALAVELLA
27-01-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP RIUDOMS Costa
04-02-2018 17:00 diumenge   CP CUBELLES CP CALDES MALAVELLA
10-02-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA UE HORTA A
18-02-2018 09:00 diumenge   FC MARTINENC A CP CALDES MALAVELLA
24-02-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA SH CASAL L`ESPLUGA
04-03-2018 22:00 diumenge   CE NOIA Freixenet B CP CALDES MALAVELLA
10-03-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP VILANOVA
18-03-2018 22:00 diumenge   HC PIERA B CP CALDES MALAVELLA
24-03-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
07-04-2018 16:30 dissabte   CP RIUDOMS Costa CP CALDES MALAVELLA
14-04-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CP CUBELLES
22-04-2018 22:30 diumenge   UE HORTA A CP CALDES MALAVELLA
28-04-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA FC MARTINENC A
05-05-2018 16:45 dissabte   SH CASAL L`ESPLUGA CP CALDES MALAVELLA
12-05-2018 19:00 dissabte   CP CALDES MALAVELLA CE NOIA Freixenet B
20-05-2018 11:00 diumenge   CP VILANOVA CP CALDES MALAVELLA

 

Calendari de la Competició
 
Jr D.Joc Hora Dia Local Visitant
1 17-09-17 12:30 diumenge CP BLANES ATLÈTIC CP CALDES MALAVELLA
2 23-09-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich A
3 29-09-17 22:00 divendres SHUM Frit Ravich B CP CALDES MALAVELLA
5 14-10-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT B
6 22-10-17 13:00 diumenge FD CASSANENC B CP CALDES MALAVELLA
7 28-10-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH FARNERS
8 05-11-17 18:30 diumenge CP BREDA CP CALDES MALAVELLA
10 19-11-17 16:00 diumenge CH LLORET CP CALDES MALAVELLA
11 25-11-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA GIRONA Citylift CH
12 02-12-17 18:15 dissabte VILASSAR HC CP CALDES MALAVELLA
13 09-12-17 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CH ARENYS DE MAR Vials...
14 17-12-17 12:00 diumenge FD CASSANENC A CP CALDES MALAVELLA
15 13-01-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA HC SALT A
16 20-01-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA CP BLANES ATLÈTIC
17 28-01-18 20:30 diumenge SHUM Frit Ravich A CP CALDES MALAVELLA
18 03-02-18 19:45 dissabte CP CALDES MALAVELLA SHUM Frit Ravich B

Actualitzat:

Iniciació  ·  Pre-Benjamí  ·  Benjamí  ·  Aleví

INICIACIÓ (A i B)

PRIMERA VOLTA

JORNADA DIA de JOC HORA DIA LOCAL VISITANT POBLACIÓ
1 30-09-2018 12:30 Diumenge C.P. CALDES  B C.P. CALDES  A Caldes de Malavella
2 07-10-2018 10:30 Diumenge SHUM C.P. CALDES  B Maçanet S.
2 07-10-2018 15:00 Diumenge FARNERS C C.P. CALDES  A S. Coloma F.
3 14-10-2018 11:30 Diumenge C.P. CALDES  B FIGUERES A Caldes
3 14-10-2018 12:30 Diumenge C.P. CALDES  A FIGUERES B Caldes
4 21-10-2018 18:00 Diumenge FARNERS A C.P. CALDES  B S. Coloma F.
4 21-10-2018 17:00 Diumenge FARNERS B C.P. CALDES  A S. Coloma F.
5 04-11-2018 11:30 Diumenge C.P. CALDES  A BLANES Caldes  APLAÇAT!!
6 10-11-2018 15:00 Dissabte BANYOLES C.P. CALDES  B Banyoles
6 10-11-2018 15:00 Dissabte LLORET C.P. CALDES  A Lloret
7 18-11-2018 10:30 Diumenge C.P. CALDES  B PALAFRUGELL B Caldes
7 18-11-2018 11:30 Diumenge C.P. CALDES  A PALAFRUGELL A Caldes
25-11-2018 Descansa C.P. CALDES  B
25-11-2018 Descansa C.P. CALDES  A
02-12-2018 00:00 ? SHUM C.P. CALDES  A Maçanet S.
02-12-2018 00:00 FARNERS C C.P. CALDES  B S. Coloma F.
16-12-2018 00:00 ? C.P. CALDES  B FIGUERES B Caldes
16-12-2018 00:00 C.P. CALDES  A FIGUERES A Caldes
13-01-2019 00:00 ? FARNERS A C.P. CALDES  A S. Coloma F.
13-01-2019 00:00 FARNERS B C.P. CALDES  B S. Coloma F.
20-01-2019 00:00 ? C.P. CALDES  B BLANES Caldes
27-01-2019 00:00 ? BANYOLES C.P. CALDES  A Banyoles
27-01-2019 00:00 LLORET C.P. CALDES  B Lloret
10-02-2019 00:00 ? C.P. CALDES  B PALAFRUGELL A Caldes
10-02-2019 00:00 C.P. CALDES  A PALAFRUGELL B Caldes

 

PRE-BENJAMINS

FASE 1

DATA HORA DIA LOCAL VISITANT
15-09-2018 16:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   CH FARNERS
23-09-2018 12:00 diumenge HOQUEI FIGUERES B CP CALDES MALAVELLA
30-09-2018 12:30 diumenge CH ST JORDI DESVALLS   CP CALDES MALAVELLA
06-10-2018 12:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   CP JONQUERENC  
21-10-2018 16:00 diumenge CH FARNERS   CP CALDES MALAVELLA
27-10-2018 16:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   HOQUEI FIGUERES B
04-11-2018 12:30 diumenge CP CALDES MALAVELLA   CH ST JORDI DESVALLS
11-11-2018 11:00 diumenge CP JONQUERENC   CP CALDES MALAVELLA  

 

BENJAMINS

FASE 1

DATA HORA DIA LOCAL VISITANT
16-09-2018 12:00 diumenge HOQUEI FIGUERES A CP CALDES MALAVELLA
22-09-2018 17:00 dissabte CP JONQUERENC C CP CALDES MALAVELLA
29-09-2018 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   HC RIPOLL
07-10-2018 12:00 diumenge CH LLORET A CP CALDES MALAVELLA  
13-10-2018 16:30 dissabte GIRONA Citylift CH A CP CALDES MALAVELLA
20-10-2018 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   HOQUEI FIGUERES A
27-10-2018 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   CP JONQUERENC C
03-11-2018 18:30 dissabte HC RIPOLL   CP CALDES MALAVELLA
10-11-2018 17:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   CH LLORET A
18-11-2018 12:30 diumenge CP CALDES MALAVELLA GIRONA Citylift CH A

 

ALEVINS

FASE 1

DATA HORA DIA LOCAL VISITANT
23-09-2018 16:30 diumenge GIRONA Citylift CH A CP CALDES MALAVELLA  
30-09-2018 11:30 diumenge CP CALDES MALAVELLA   SHUM Frit Ravich
06-10-2018 17:30 dissabte G.E. i E.G. B CP CALDES MALAVELLA  
20-10-2018 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   FD CASSANENC B
27-10-2018 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   GIRONA Citylift CH A
04-11-2018 10:45 diumenge SHUM Frit Ravich   CP CALDES MALAVELLA
10-11-2018 18:00 dissabte CP CALDES MALAVELLA   G.E. i E.G. B
25-11-2018 11:00 diumenge FD CASSANENC B CP CALDES MALAVELLA